باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس Q503

باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس Q503
*
  • Grad A Grad A
  • High copy High copy
  • Orginal Orginal
ناموجود

این کالا فعلا موجود نیست اما می‌توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم

معرفی

توضیحات محصول

باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس Q503، از نوع لیتیوم پلیمر است. این محصول با داشتن پارت نامبر B41N1514، برای سری Q503UA / Q503UA-BHI5T16 / Q503UA-BSI5T17 / N543UA / N543UA-1A از لپ‌تاپ‌های ایسوس مناسب است. 

باتری‌های لیتیوم پلیمر مدل‌های جدیدتری از لیتیوم یون هستند. به همین دلیل کیفیت و طول عمر بالایی داشته و می‌توانند به خوبی انرژی مورد نیاز سیستم شما را فراهم کنند. این نوع از باتری‌ها به صورت پک شده بوده و به راحتی در مدل‌های جدید لپ تاپ قرار می‌گیرند. بدون آنکه باعث افزایش وزن آنها شوند.

مشخصات اصلی باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس Q503

مشخصات هر باتری ایسوس شامل ولتاژ و ظرفیت آن می‌شود. میزان ولتاژ در باتری Q503 برابر با 15.2 ولت است. همچنین ظرفیت آن 4240 میلی آمپر ساعت است. این دو ویژگی در کنار 4 عدد سلول موجود در مدار الکترونیکی آن به خوبی انرژی دریافت شده از برق خانگی را ذخیره کرده و در مواقع لزوم در اختیار شما قرار می‌دهد. هرچه تعداد و کیفیت سلول‌ها بالاتر باشد، بهتر می‌تواند انرژی را در خود ذخیره کند. این به معنی طول عمر بالاتر باتری شما و میزان بیشتر زمانی است که می‌توانید بدون نیاز به پریز برق از دستگاهتان استفاده کنید.

نحوه نصب باتری ایسوس Q503

برای نصب باتری‌هایی مانند Q503 که از نوع اینترنال هستند، باید حتما سیستم خود را به طور کامل باز کنید. اگر به تصویر محصول نگاه کنید، رابط‌هایی را خواهید دید که برای جایگزین کردن باتری درون سیستم باید آنها را به مکان‌های مخصوص خود متصل کنید. دقت داشته باشید که اشتباه در اتصال می‌تواند باعث بروز مشکلات جدی در باتری و لپ تاپ شما شود.

در آخر نیز این موضوع را اضافه کنیم که هر باتری طول عمر مخصوص به خود را دارد که معمولا معادل 500 بار پر و خالی شدن آن است. بنابراین سعی کنید برای خرید باتری جایگزین، حتما به سراغ محصولات اورحینال و نو بروید تا بتواند انتظارات شما را برآورده کند.