باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس UX481

باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس UX481
*
  • Grad A Grad A
  • High copy High copy
  • Orginal Orginal
ناموجود

این کالا فعلا موجود نیست اما می‌توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم

معرفی

توضیحات محصول

احتمالا شما هم در طول استفاده از لپ تاپ خود با کاهش ظرفیت آن روبه‌رو بوده‌اید. در این صورت تنها کاری که می‌توانید انجام دهید، تعویض آن با یک باتری جدید است. باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس UX481، نیز یک جایگزین برای لپ تاپ هایی است که توسط برند ایسوس تولید شده و با مشخصات آن سازگار هستند.

این باتری 4 سلول دارد که می‌توانیم آن را در میان مهم‌ترین ویژگی‌های یک باتری قرار دهیم. در واقع تعداد سلول‌ها بیان می‌کند که باتری چقدر می‌تواند انرژی را در خود ذخیره کرده و در اختیار سیستم شما قرار دهد. بنابراین هرچه تعداد این سلول‌ها بیشتر باشد، انرژی بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد و به دنبال آن مدت زمان بیشتری را می‌توانید بدون نیاز به اتصال لپ تاپ به برق از آن استفاده کنید.

از طرفی در این باتری ولتاژی معادل 15.4 ولت و ظرفیتی معادل 70 وات ساعت را داریم که برای یک باتری عدد مناسبی است.

باتری 4 سلولی UX481 نیز همانند هر باتری دیگری پارت نامبری دارد که به عنوان یک شناسنامه برای آن عمل می‎‌کند. عدد مربوط به پارت نامبر که برابر با C41N1901 است، را می‌توانید با پارت نامبر باتری قبلی خود مقایسه کنید تا از سازگار بودن آن با سیستمتان مطمئن شوید.

خرید باتری 4 سلولی لپ تاپ ایسوس UX481 به همراه گارانتی 6 ماهه

خرید باتری لپ تاپ باید با اطمینان کامل انجام شود. این باتری باید اورجینال بوده و کیفیت لازم را برای تامین انرژی مورد نیاز سیستم شما داشته باشد. بهتر است برای خرید باتری جایگزین به سراغ فروشگاه‌هایی بروید که محصولات خود را با گارانتی به فروش می‌رسانند. فروشگاه سبز رایان این ویژگی را در اختیار شما قرار داده و محصولات خود را با گارانتی 6 ماهه به فروش می‌رساند.