باتری 8 سلولی لپ تاپ ایسوس G703

باتری 8 سلولی لپ تاپ ایسوس G703
*
  • Grad A Grad A
  • High copy High copy
  • Orginal Orginal
ناموجود

این کالا فعلا موجود نیست اما می‌توانید زنگوله را بزنید تا به محض موجود شدن، به شما خبر دهیم

معرفی

توضیحات محصول

باتری 8 سلولی لپ تاپ ایسوس G703، از نوع لیتیوم یون است. بسیاری از ما پس از مدتی استفاده از لپ تاپ یا گوشی‌های موبایلمان شاهد کم شدن ظرفیت باتری آن هستیم. این ویژگی به دلیل طول عمر این قطعات است. معمولا هر باتری به میزان 500 چرخه پر و خالی شدن عمر می‌کند. پس از این مدت دیگر کارایی اولیه را نداشته و نمی‌تواند شارژ مورد نیاز سیستم ما را تامین کند. از اینرو نیاز به یک باتری جایگرین که بتواند انرژی مورد نیاز سیستم ما را تامین کند، به شدت احساس می‌شود.

برای خرید یک باتری جایگزین اولین کار توجه به ویژگی‌های آن و تطبیق دادنش با ویژگی‌های باتری اورجینال دستگاهتان است. به عنوان مثال در باتری G703 ولتاژ برابر با 14.4 ولت است. همچنین ظرفیت کل باتری 96 است. این ویژگی‌ها در باتری‌ها مختلف متفاوت است. به همین دلیل برای هر باتری چندین مدل از لپ تاپ های سازگار عنوان می‎‌شود. لپ تاپ های سری G703 / G703GS / G703GI / G703VI / G753 در میان مدل‌هایی قرار دارند که این باتری با آنها سازگار است.

ویژگی دیگری که به بررسی دقیق‌تر سازگار باتری با سیستم شما کمک می‌کند، پارت نامبر باتری است. این شماره برای هر باتری مانند یک نشانه بوده و منحصر به فرد است. در باتری G703، پارت نامبر برابر با A42N1830 است.

خرید باتری 8 سلولی لپ تاپ ایسوس G703 با گارانتی 6 ماهه

برای خرید باتری باید به سراغ فروشگاه‌های معتبری بروید که از اورجینال بودن قطعات آن مطمئن هستید. در فروشگاه سبزرایان با ارائه گارانتی 6 ماه این اطمینان به شما داده می‌شود. بنابراین می‌توانید با خیال راحت محصول خود را به صورت حضوری یا اینترنتی خریداری کنید.